Iba Alexander McQueen by ma mohol prinútiť milovať zamatovú tašku

March 19, 2023 By seflo 0

Alexander McQueen Wicca Velvet-pokrytá kožená taška, 1365 dolárov pomocou Net-A-Porter

Zdá sa, že dizajnéri sa snažia dosiahnuť, aby sa zamat opäť stal na jeseň, a napriek tomu, že som dieťaťom 90. rokov a nehanebným fanúšikom výstrednej a veľmi pochybnej módy éry, pomaly som sa otepľoval takmer trendom. Pamätám si, že som mal na základnej škole príliš živo a šaty na základnú školu, aby sa Velvet stal automatickým víťazom v mojej mysli ako dospelý.

Ale ja som McQueen Fangirl s najvyšším poriadkom, čo naznačuje, že som pripravený zvážiť všeobecne všetko, čo značka navrhuje s otvorenou mysľou. Výsledkom je, že by som mohol trochu milovať koženú tašku Alexandra McQueena Wicca zamatu. Keby som len pochopil, čo znamená „zamatová koža“.

Už niekoľko rokov som v celej kabelke a v tom čase som videl takmer každú koženú výrobu, na ktorú si môžete myslieť. Nikdy som však nepočul, že koža sa opísala ako zamatovo pokrytá a mám niekoľko následných otázok. Je zamat nejako nanesený na kožu, alebo je to len kožená taška s panelmi zamatu nad ňou? Zdá sa, že na základe obrázkov je to druhý, ale rád by som to, keby niekto mohol prísť na to, ako dosiahnuť, aby sa bývalý stal.

V každom prípade mi táto taška veľmi oslovuje. Velvet je matný a svieži a našťastie to nie je lepkavý drvený zamat, ktorý niektoré značky použili (dúfajme, že paradoxne). A naozaj sa nemôžete hádať s týmto výbušným odtieňom ružových-ťažko textúrované materiály, ako je Velvet a Sued, majú tendenciu brať bohatú farbu lepšie ako koža a konečným výsledkom je očarovanie. Znovu vyhráš, McQueen. Prejdite cez sieťový porter za 1365 dolárov.