Gorjana Hudson prešívala Crossbody Bag

May 4, 2023 By seflo 0

Existuje niekoľko vecí, ktoré som pripravený priznať o gorjane Hudson prešívanej vrecka Crossbody predtým, ako začneme. Najprv chápem, že nejasne vonia Eau de Chanel Riff. Pri prešívaní, reťazovej rukoväti, ako aj kožené textúrované aj ich známy kaviár, program, ktorý to robí. Umiestnenie malých zlatých cvočkov mi tiež pripomína veľké množstvo single na tašku Marc Jacobs, ktorý je tiež prešívaný.

Napriek tomu všetkému zjavnej neorginálii sa mi taška naozaj páči. Je to spravodlivá cena, na trend, a má vo vnútri veľké priehradky, ktoré udržujú všetky moje veci organizované. V príslušnom kontexte som dokonca schopný vrecka, ktorá nie je úplne originálna.

Je to pomerne lacná taška za menej ako 200 dolárov, ako aj veľká dohoda môže znížiť množstvo hriechov. Navyše, námornícka modrá je jednoduchšia na nosenie počas teplého poveternostného stavu ako chladno, pretože tmavá džínsovina, ako aj skvelé ponuky čiernej poskytujú metódu ľahšieho, viacfarebného oblečenia, čo uľahčuje integráciu námornej kabelky na integráciu do denného šatníka. Hardvér lesklého zlata integrovaný s farbou tašky mu poskytuje iba poznámku o zábave Sailor-Y; Navrhoval by som ho používať so širokými nohavicami bielych bielych ľanov, ako aj s rozkošnou nádržou. Nákup s Shopbop za 198 dolárov.