Maison Martin Margiela Reflector Clutch

May 21, 2023 By seflo 0

práve vtedy, keď verím, že nič, čo by ma dizajnér kabelky mohol, ma potenciálne nepokračuje, niekto ide tak dobre, ako aj zistí metódu, aby ma prinútil vyzerať dvakrát. Povedzte Bohu za inováciu, aj keď je to trochu čudné – bez toho, aby sme ľudia vyskúšali nové veci, všetci by sme priniesli presne rovnakú čiernu kožu, ako aj to, že si vyžaduje veľa vynaliezavosti z koncepcie koncepcie Obyčajná, utilitárna taška k vývoju niečoho tak fantasticky divného ako reflektorová spojka Maison Martin Margiela

Áno, je to tak. Reflektory, čo znamená kúsky plastových vecí, ktoré ľudia držia na chrbte svojich bicyklov, aby sa zabezpečilo, že ich autá a nákladné autá ich v noci neprevedú. Spojka je s nimi ozdobená.

Kusy plastového reflektora, z ktorých niektoré vyzerajú rezané, iné vyzerajú viac zubaté a drsne, sú spojené v mozaickom vzorke s jednoduchou koženou spojkou. Dopad, ktorý táto metóda produkuje, nemusí byť niečo, čo si všetci želajú nosiť, avšak som bol ohromený presne tým, ako dobre kusy plastových napodobňovaných flitrov. Keďže reflektory sú samozrejme produkujúce, aby ukázali svetlo v rozsahu uhlov, majú veľký kúsok trblietky, ktorý poskytuje túto postmodernú večernú tašku dostatočnú krásu na to, aby bol viac ako len konverzačný kus. Kúpte si s Net-A-Porter za 1275 dolárov.