Betsey Johnson Sequincy Me Shopper

February 22, 2023 By seflo 0

Flitre? Skontrolovať. Leopardová tlač? Skontrolovať. Ružová? Skontrolovať. Betsey Johnson Sequincy Me Shopper je trifecta lepkavej a ak by som to skúsil, nemohol som ju oveľa viac milovať.

To je lož. Páčilo sa mi to oveľa viac, ak by bol tvar oveľa zaujímavejší a oveľa viac vyšší, ale ako je, je to veľa hnusnej zábavy. Všetci vieme, že z času na čas by som rád fušoval v krajine pochybnej chuti, a táto taška má vo vnútri glam rocker z 80. rokov svrbenie, aby som sa dostal von. Vyrábajú stále gairspray Aquanet? Ak áno, mám pocit, že vlastním plechovku z toho, že by mala byť predpokladom nákupu tejto tašky.

Čím viac sa na to pozriem, tým oveľa sklamaní som v podobe tašky, ale väčšinou som len rozptyľovaný tým, aké lesklé a smiešne sú. Nemám potuchy, kde alebo prečo by som ho nosil, ale myslím si, že ak by som to vlastnil, musel by som nájsť príležitosť. Musí sa oslavovať pre ohavnosť proti dobrému vkusu, ktorý je (a naznačujem, že to najpozitívnejším spôsobom predstaviteľné). Nákup prostredníctvom spoločnosti Nordstrom za 148 dolárov.