Mini Review: Givenchy Antigona

December 27, 2022 By seflo 0

Základňa fanúšikov Giveency Antigona je silná, veľmi silná! Keď Kaitlin navrhol, že taška bola na ceste von, došlo k silnému hlasu. Je zrejmé, že táto taška drží silnú, pretože v roku 2016 som tiež premýšľal, či ľudia strácajú záujem o Antigonu. Vždy som však mal pre svoju Antigonu mäkké miesto a pamätám si, ako sa snažím vybrať farbu, ktorú som chcel. Zatiaľ čo ľahká pastelová ružová nie je farba, ktorú by som zvyčajne považoval za nosenie, bola to pre mňa farba. Je ľahký, vzdušný a ženský. Tvar je klasika New Age.

V našej kategórii Purseonals som tiež poskytol správny prehľad Antigona. Aj keď tvar je taký, ktorý zbožňujem (a pri výbere tašky sa čelíme, estetika je zvyčajne na prvom mieste), táto taška pre mňa nemá použiteľnosť a funkčnosť. Po prvé, moja veľkosť má nosný popruh, ktorý nie je možné odstrániť a je príliš krátky (teraz sú všetky remienky odnímateľné a nastaviteľné). Horné rukoväte vrecka sa vŕta v podpazušia, a to jednoducho nie je vzhľad alebo pocit, že chcem. Horný zips je robustný, čo v skutočnosti spôsobuje, že otvorenie a zatváranie je menej plynulé ako väčšina tašiek, ktoré vlastním. Ale to ma nezmení na Antigona Nay-Sayer: Stále som fanúšikom a počul som, že oveľa novšie verzie tašky a rôzne veľkosti (s odnímateľnými popruhmi) fungujú oveľa lepšie.

Máme maximálne Givenchy Antigona Bag Guide, ak by ste sa chceli dozvedieť oveľa viac informácií. Givenchy tiež nedávno prepustil mäkké tašky Antigona a tie majú moju pozornosť veľmi – nemôžem sa dočkať, až sa dostanem do rúk na jednu! Ak máte záujem, môžete nakupovať tašky Givenchy Antigona v spoločnosti Nordstrom.

Pozrite sa na moju recenziu videa tu!