Zabudnite na moju poslednú posadnutosť, moja nová je spievaná

February 6, 2023 By seflo 0

Oh, móda. Tento priemysel je taký ortuťový. Jedného dňa môžete úplne konzumovať jedným kusom alebo trendom alebo nápadom, a potom len o niekoľko hodín neskôr sa objaví niečo iné a všetka vaša energia robí posun tak ostrú a náhle, že ste prekvapení, že neublíži jej metaforické kolená. (Áno, moja energia má kolená. Je to úplne formovaná, ak je imaginárna osoba.) To je presne to, čo sa mi stalo pri pohľade na tieto spievané tašky Python – pred dvoma dňami som bol posadnutý Rag & Bone. Teraz je to všetko Sang A. Ak sa chystáte urobiť celú vec Python 2011, tieto tašky sú spôsob, ako to urobiť.

Zlatý povrch na Sang A Pop Tote sa skutočne musí považovať za veriť. Bez ohľadu na to, koľkokrát idem do Kirny Zabete, vždy som to vždy vyzdvihol, aby som ho podrobnejšie preskúmal. Je to hlboké a mnohostranné a neuveriteľne drahé, že slová to v skutočnosti nerobia spravodlivosťou. Väčšina kovových zlatých tašiek je hrozná a lepkavá, ale toto definitívne dokazuje, že je možné robiť lesklé zlato neuveriteľne elegantným spôsobom. Kúpte si prostredníctvom Kirna Zabete za 3400 dolárov.

Aj keď spievaný vrecko na rameno Geo vyzerá mimoriadne drobné, taška tejto matnej koženej cukrovinky sa otvára spôsobom, ktorý by ste neočakávali, že vám poskytneme zvýšený úložný priestor a ľahký prístup k vašim veciam. Kúpte si prostredníctvom Kirna Zabete za 1250 dolárov.

Viacfarebný python je pravdepodobne najväčší z zlionov variácií v trendu Pythonu na jeseň a nadčasové odtiene zelenej a modrej v spievanej plyšovej spojke znamenajú, že aj po tom, čo trend mizne, bude táto spojka elegantná. A to sú trendové kusy, ktoré by ste mali kupovať-veci, ktoré práve teraz vytvárajú pohľad, ale budú mať domov v našich šatníkoch navždy. Kúpte si cez Kirnu Zabete za 1740 dolárov.