MIU MIU nadrozmerná saténová spojka

April 15, 2023 By seflo 0

Včera tu teplota dosiahla po 100 stupňoch s vlhkosťou, vďaka ktorej sa šliapanie vonku cítilo ako vstúpiť do sauny. Potom som od ranných hodín až pred pár hodinami mi pripomenul, že hurikánová sezóna sa začala, keď búrka, ktorá zasiahla, vyradila silu celé hodiny a stiahla internet. Napriek tomu sme späť!

Dnes ráno som mal dé © jã vu, keď som vyskočil na sieť vrátnika. Tam sedel roztomilý nadrozmerná spojka, ktorá ukázala trochu zhromažďovania v inak jednoduchom, ale sympatickom dizajne. A potom mi napadlo, že zatiaľ čo táto spojka povedala, že ju vyrobil Miu Miu, videl som takmer identický dizajn z Prady. Nemalo by to byť žiadne veľké prekvapenie, pretože Miu Miu a Prada sú sesterské značky. Ale prečo platiť trochu viac za Pradu, keď môžete mať Miu Miu? Myslím, že to všetko spočíva v mene.

Saténová spojka MIU MIU je spojka, o ktorej hovorím, a ktorá mi veľmi pripomenula spojku Prada raso, nie presnú kópiu, ale veľmi podobnú. Nie je šokujúce, že by sa to stalo, ale prečo platiť za Pradu, keď je veľmi podobný Miu MIU takmer o 250 dolárov menej. Existujú mierne rozdiely, keď sa spojka MIU MIU zhromažďuje v hornom strede spojky, čo dáva miernemu luku tvaru vrecka. Satén nie je ideálnym materiálom pre kabelku, ale v spojke, ktorá sa nemá nosiť každý deň, vydáva krásny lesk elegancie. Fialový satén je skvelou voľbou farby, pretože ľahko dáva mierny odtieň farieb bez toho, aby sa ťažko zhodoval. Zbožňujem túto spojku. Nemám na to využitie, ani ja som pre jeho náprotivok Prada, ale je to skvelá večerná taška, keď ju chcete trochu obliecť. Kúpte si čistý vrátnik za 450 dolárov.