Mini Recenzia: Chanel Kid Bag

January 20, 2023 By seflo 0

Bag 10 z #stayhomewithbags je moja chanelová detská taška. Keď bola táto taška prepustená, okamžite ma zatiahla jeho prepustená, chladná dievčata. Samozrejme, klasická čierna koža by bola najbezpečnejším spôsobom, ako ísť (v štýle aj ľahkom oblečení), ale vybral som niečo iné a usadil som sa na tejto žalovanej verzii z teľacieho kože od predplatného pádu 2013.

Na tašku má skvelý účinok, najmä keď ho vidíte osobne, pretože svetlo zafarbená koža má dotyk kovov, čo túto tašku oživí. Keď som to predtým zdieľal, veľa z vás povedalo, že to vyzerá špinavé, ale ak by ste to mali vidieť osobne, myslím, že by ste sa cítili inak. Ľahká žalúdočná taška na kožené teľa je však oveľa zraniteľnejšia a náchylnejšia na vyzdvihnutie farby a zobrazenie opotrebenia (pozrite si fotografiu nižšie, zažil som džínsový prenos farieb!). Je to zásadný bod, aby ste sa dostali, keď nakupujete tašky – pomyslite na materiál a ako to bude pre váš život použiteľný. Aj keď je to krásne (skutočne si myslím, že táto taška je omráčovač), obáva sa, že ju nosím a viac ju kazí.

Toto je stará taška na stredné dieťa a považujem to za príliš malý pre môj osobný štýl a potreby. Druhou nevýhodou detskej tašky je to, že je tak štruktúrovaná, taška nedáva, takže musíte podľa toho naplánovať svoje položky. Aj keď milujem štýl detskej tašky a podobne sa mi to páči cez klasickú klapku, v mojej zbierke považujem svoje opätovné vydanie oveľa univerzálnejšie. K dispozícii je detská taška pre každého, ak máte chuť tento štýl, s viacerými veľkosťami a oveľa viac farebnými a materiálmi, ako by si mohol túžiť. Máme podrobného sprievodcu Chanel Kid Bag, ako aj medzinárodného sprievodcu cenovou taškou Chanel Kid. Keďže Chanel nepredáva svoje tašky online, odporúčam vám vyskúšať svoje ponuky módy!

Pozrite si moje video na mojej taške Chanel Kid!