Prada, aby debutoval viac tašiek pod 1 400 dolárov

November 12, 2022 By seflo 0

Začiatkom tohto týždňa, Bloomberg nahlásil trochu skvelých správ pre nadšencov z črepov, ako aj pre milovníkov Prada: značka plánuje zvýšiť výber tašiek do 1 200 EUR, čo rovná na približne 1 400 USD.

Diverzifikácia produktu je určite silným krokom k kresleniu v novom podnikaní, ako aj k získaniu záujmu predchádzajúcich klientov, ktorí sa v posledných sezónach mohli zablúdiť na iné značky. Kožené tašky spoločnosti Prada v súčasnosti začínajú v rozmedzí 1 500 dolárov na základe ponúkaného produktu v spoločnosti Bergdorf Goodman, takže sa zdá, že odroda 1 100 až 1 400 dolárov je skutočne oblasťou príležitosti.

Pre akýkoľvek typ značky je dôležité mať silný kožený produkt na základnej úrovni; Je to medzi najlepšími metódami, ako čerpať u mladších zákazníkov, ktorí majú potenciálneho stavu sa zmeniť na lojálnych klientov nad oblúkmi ich postupujúcej kariéry. Zdá sa to obzvlášť pravdivé pre značku, ako je Prada, ktorej tašky sú už dlho spojené so ženami, ktoré chcú niečo, čo vyzerá extravagantne a tiež mocne, aby priniesli do práce.

Prehliadka spoločnosti Prada na jeseň 2015 zahŕňala veľa kožených tašiek, ktoré presahovali spoločné možnosti Saffiano značky, ako aj v kombinácii s tým, táto správa slúži ako ešte jeden znak toho, že právomoci, ktoré sú v Prade, počúvajú reakciu spotrebiteľa, ako aj úpravy. Zatiaľ nie je žiadny dátum vydania verejných vydaní do 1 400 dolárov, ale ja sa na jednu pozerám, aby som videl, čo Prada robí ďalej.

[Obrázok cez Vogue.co.uk]