Prada tašky celebrity milujú

October 5, 2022 By seflo 0

Mám v mojom srdci veľké miesto pre tašky Prada. Jednou z mojich prvých dizajnérskych tašiek premiérov bola taška Prada Nylon Messenger, ktorú som nosil na vysokú školu, a hoci viem, že to znie smiešne, nebolo to nič úžasné. Vzhľadom na to, že som sa potom ocitol, milujem tak veľa ďalších tašiek od značky a nie som sám. Zbierka z jari/leta 2015 značky bola plná úžasných návrhov a niektoré z mojich obľúbených celebrít ich nosia.

Jennifer Garner, Diane Kruger a Charlize Theron boli identifikovaní, ktorí nesú podobné tašky Prada od jar/leto 2015. Verzia Diane Kruger má funkcie Bicolor Calf Leather, ktoré zdôrazňujú spodné rohy vrecka, ktoré dodávajú západné zvraty dizajnu Jennifer Garner a Charlize Theron vybrali všetky prírodné. Taška je štýl aktovky a milujem ju; Štýl je oveľa štruktúrovanejší a vydáva úplne inú atmosféru ako tašku, ktorá má nosný popruh.

Bag Charlize a Jennifer sa vizualizujú s maloobchodnými predajňami za 2 610 dolárov, zatiaľ čo Diane’s Bag predáva za 2 185 dolárov. Pradu môžete získať prostredníctvom svojej oficiálnej stránky alebo pomocou Bergdorf Goodman.

Prada Top Spravovať aktovku
2 610 dolárov pomocou Prady

Prenosná taška
2 185 dolárov pomocou Prady