Bella Hadid žije podľa svojich povinností prenášajúcich kabelky, pretože posledná tvár Dior

February 19, 2023 By seflo 0

Bella Hadid bola minulú jar novou tvárou Dior Charm a ako každý dobrý veľvyslanec značky celebrity, berie svoju úlohu veľmi vážne. Dior obliekal Bella s kabelkami, oblečením, make-upom (pravdepodobne) a dokonca aj spodnými prácami už mesiace. Nemám potuchy, čo jej platí veľa sumy sumy Dior Execs, ale myslím si, že tieto fotografie ukazujú, že dostávajú svoje peniaze.

Dior nepredáva svoje tašky online, ale prostredníctvom spoločnosti Vestiaire Collective si môžete nakupovať široký výber vreckových tašiek Dior.

Taška Dior Diorama
Bella niesla túto základnú čiernu dior diorámu na večierok, ktorú usporiadal Dior Charm a V Magazine v NYC. Jej kožené šaty pochádzajú z Diorovej jarnej výstavy dráhy a nenechajte si ujsť jej podprsenky značky Dior. Určite ich znova uvidíte.

Taška Dior Diorama
Tu je vyzbrojená ružovou verziou Diorama uber-palca, keď opúšťa show počas NYFW.

Taška Dior Diorama
Vlastní aj túto pútavú kovovú koženú verziu Diorama, ktorú nosila počas Milána Fashion Week. Veľmi sa teším z bláznivej atmosféry eura 90. rokov tohto oblečenia.

Taška Dior Diorama
Tu je lepší pohľad na to, čo verím, že je to isté taška. Bella zastrčila do tašky veľa remienkov, aby ho preniesla na sexy ryby v Londýne.

Spojka Dior Diorever
Bella spárovala kovovú kožu Dior Diorever Grapp s honosným súborom, ktorý mala na svojej mnohých nedávnych narodeninových večere v NYC. Zúčastnili sa aj jej matka Yolanda Hadid a zlatíčko The Weeknd.

Spojka Dior Diorever
Otočila sa k tomuto dioreverovi znova, keď sa zúčastnila show Ralph Lauren počas NYFW v NYC. Toto je veľmi vhodný vzhľad Ralph Lauren.

Dior Lady Dior Bag
Bella nosila tento úplne Dior Ensemble na posledné spustenie knihy Charm Book v NYC. Jej drobná, flitrovaná ombre lady Dior sa skutočne objaví so svojimi čerstvými šatami a make-upom. Dior: Umenie farby je teraz v kníhkupectvách, takže je tu niekto vianočný darček.

Dior Diorever Small Bag
Nakoniec tu opúšťa Marc Jacobs Show na NYFW s čertom čiernym malým dioreverom s bielym lemom. Jej dizajnérske slnečné okuliare si skutočne zaslúžia svoj vlastný príspevok.