Treesje Mortale Travel Tote

December 3, 2022 By seflo 0

Toto je prvý týždeň školy tu v Aténach v Gruzínsku. Sme, samozrejme, domovom University of Georgia a keďže je v polovici augusta, je čas, aby sa 35 000 študentov ukázalo v meste, ako napríklad lastovičky do Capistano. Alebo niečo. Znamená to tiež, že prakticky dostávam bezplatný príspevok: je čas písať o mojej obľúbenej školskej taške sezóny! Tieto veci píšu, ľudia.

A tento rok nie je malá alebo žiadna konkurencia. Travel Tote Treesje Mortale je ľahko môj obľúbený a určite to, čo by som nosil, ak by som odtiahla moju zadnú časť, ktorá skončila hore a dole takmer dvojmíľový a kampus s kopcom, ktorý má len pár minút.

A možno jediná vec, ktorá by ma mohla presvedčiť, aby som chodil na strednú školu, by bolo nájsť legitímny dôvod na kúpu tohto nádherného kúska gotického pôvabu. Pred nejakým časom som písal o ďalšej taške z tejto línie a stále nemôžem prekonať, aké neuveriteľne chladné a podvratné myslím, že je.

Tonálny, kovový vzor lebky sa pravdepodobne uskutočnil, úprimne. Alexander McQueen začal všetky nezmysly pred rokom a veľa z toho prišlo a odišlo, ale táto tote mi stále vyzerá sviežo. Jeho jednoduchosť je pravdepodobne životne dôležitá pre túto skutočnosť-rady nahnevaných lebiek v neutrálnej, nenápadnej farebnej schéme sú omnoho modernejšie a menej zrejmejšie ako vzory lebky s bielymi na čiernymi, ktoré nám pripomínajú všetky pirátske vlajky Daru. Kľúčom k ohromujúcemu úspechu tejto tašky je premena lebiek na niečo grafické a moderné. Kúpte si cez Luna Boston za 590 dolárov.