Láskavo v poslednej dobe: Logo Fendi Runaway Logo

March 22, 2023 By seflo 0

Nie je to trik, že vrecká loga sú všade tento rok, ako aj v prípade, že existuje jeden dizajnér v konkrétnom, ktorý skutočne prijal trend loga, je to Fendi. Na jar 2018, ako aj za hranicami, sa nedávne zbierky spoločnosti Fendi veľmi spoliehali na využitie svojho všeobecne známeho loga „F“. Od svojho hardvéru Logo Resencent Logo po jeho vrecká s celkovým logom sú v súčasnosti takmer všetky tašky Fendi, čo je výrazne Fendi. Vzorec loga ma robí nostalgickým pre dni, keď som prvýkrát začal túžiť po vreckách na dizajnérske vrecká. Bolo to späť na začiatku 2000 -tych rokov – dni trendu trénera, ako aj Louis Vuitton Logo Love – že som sa skutočne skončil s taškami. Preto som za oživenie lásky loga. Väčšina vreckov na logo, ktoré sa mi páčia, sú tieto dni na menšej strane a skvelé na večerné alebo denné použitie. Nakoniec som však padol na logo tašku, ktorá by vytvorila fantastickú dennú tašku. Pursebloggers, uspokojte Logo Bag Fendi Runaway.

Zatiaľ čo utečenecká taška vytvára fantastickú dennú tašku, nie je príliš veľká, ako je štruktúrovaná, aby sa zabezpečilo, že nevyzerá dropy, aj keď to nie je úplne plnené. Som tak využívaný na to, aby som v dnešnej dobe priniesol veľmi malé množstvo vecí, aby som sa objavil, keď som sa občas zabalil, keď som zabalil svoje väčšie tašky. Keď som vypukol svojich rýchlych 30 v Damier Azur na jar, ako aj na letnú sezónu, začal som priniesť okolo dvoch párov slnečných okuliarov, aby som sa uistil, že moja taška nevyzerala tak prázdne a beztvaré! Páči sa mi, že táto taška drží svoj tvar, aj keď nie je úplne plná.

Táto taška má odnímateľnú hornú rukoväť s kontrastným hardvérom „F“ loga, okrem odnímateľného a nastaviteľného ramenného popruhu. Na prednej časti vrecka je vrecko na zips, rovnako ako sa mi páči kontrastné červené šitie. Aj keď taška nemá horný zips – jednu nevýhodu, ktorú som našiel – má magnetické zatvorenie tlačidla. Interiér je potiahnutý v materiáli a má jedno zipsové vrecko, okrem dvoch štrbinových vreciek – skvele na ukladanie telefónu alebo iných malých predmetov. Všeobecné rozmery malého utečeneckého vrecka sú 11,5 ″ L x 8,5 ″ W x 5 ″ d. Vo vnútri som priniesol fľašu s vodou s prenosným bielkovinovým balíčkom, malým notebookom, slnečnými okuliarmi, mojou peňaženkou zipsov, kozmetickým puzdrom a samozrejme s telefónom. Stále som mal priestor na šetrenie, takže táto taška je určite skutočne fantastická veľkosť bez toho, aby bola rovnako nadmerná. Taška Fendi Runaway Logo je ponúkaná na predobjednávku prostredníctvom Fendi za 2 790 dolárov.