Ušetrite, strávte, spluk: Kvetinové spojky

May 19, 2023 By seflo 0

pre lepšie alebo horšie, jar a leto znamenajú, že je čas na vonkajšie podujatia. Mám vlasy citlivé na počasie, takže by som vo všeobecnosti radšej bol v interiéri, ale dobrá záhradná párty, piknik alebo scénická vonkajšia svadba môže vyhrať aj tohto milovníka klimatizácie. A samozrejme, po mojich vlasoch, mojou prvou obavou je moja kabelka. Čo by mohlo byť lepšie ako nejaké mäkké, kvety vhodné pre sezónu?

Vieme, že nikto nie je v rovnakom rozpočte, takže sme si vybrali tri možnosti – výrazy Rose Rose Rose Clutch, 3,1 Phillip Lim Cameron Flower Clutch a Valentino Floral Applique Satin Clutch – v troch rôznych cenových bodoch, ktoré by všetky šli V outdoorovom večernom podujatí v nasledujúcich niekoľkých mesiacoch.

Ukradnúť

Výrazy NYC Rose rámová spojka, 48 dolárov cez Nordstrom

Ak sa nezúčastňujete mnohých večerných podujatí alebo nemáte veľa využití na spojky, je to spôsob, ako ísť. Nedokončené okraje dodávajú dnes večernú tašku dotyk Lanvina Glamour a je dosť malé na to, aby sa obliekala skutočnosťou, že je vyrobená zo syntetiky.

Utrácať:

3,1 Phillip Lim Cameron Kvetinová spojka, 475 dolárov cez Barneys

Ak kvety spravidla nie sú vaše veci alebo uprednostňujete tmavšie farby, 3.1 Phillip Lim robí veľmi pekný moderný ber na tradičnú kvetinovú spojku. Z dôvodu temného odtieňa môžete ho použiť jeden rok.

Štrbina

Valentino Floral Applique Satin Clutch, 2495 dolárov cez Net-A-Porter

Samozrejme, že by sme nemohli urobiť príspevok o kvetinových taškách bez Valentina. Ak hľadáte niečo frily a kvetinové, táto spojka je konečná a má s tým konečnú cenu.