14. okrsok Zara Terez

August 21, 2022 By seflo 0

som sa skoro etabloval ako proti kabelkám, ktoré sa nosia skôr ako „telové tašky“, ak dostanete moje drift: Fanny Balíky a prídu na tašku Vest Alexandra Wang Bianca. Ale prekvapivo, neuveriteľne, včera popoludní som zistil, že padám na túto 14. okrskovú tašku Zara Terez.

Neviem presne vysvetliť, ako sa mi to veľmi páčilo: bolo to naozaj celkom okamžité, aj keď som na prvý pohľad myslel, že to bola pravidelná drobná taška na krížové telo. Je to však oveľa jedinečnejšie ako to, pretože väčšina kabeliek Zara Terez je. Shannon včera zakrýval svoje otvorenie západného pobrežia a ja vidím, ako by sa ich tašky zmestili do hollywoodskeho pôvabu a trblietky. Ale chcem tu to roztomilé púzdro pre seba na východnom pobreží.

Je to také neočakávané. Myslím tým tašku, ktorá čerpá inšpiráciu z púzdra o pištoľ? Už môžem myslieť na možnosti. Spároval by som ho s elegantnou bielym oxfordským košeľom pre sexy pánsky inšpirovaný vzhľad, alebo dokonca pod sako, ako kývnutie na to, ako sa zvyčajne nosia puzdrá zbraní. Mohlo by dokonca okoreniť jednoduché šaty A-line s roztomilými rukávmi.

Ale slovo pre múdre: Nepočal by som toto malé vrecko plné peňazí a make -upu. Príťažlivosť je v elegantnosti, takže ak je to možné, držte sa kreditnej karty a malého japonského mobilného telefónu. Kúpte si cez Zara Terez za 125 dolárov.