PUPREFORUM ROODUP – 10. apríla

May 11, 2023 By seflo 0

Apríl sa pohybuje, čitatelia Roundup, ako aj vítame vás v jednom ďalšom vydaní nášho pravidelného ísť na Pufseforum. Zastavili sme sa v šatníku, v módnej šperkovej skrinke, ako aj niekoľko našich dizajnérskych podskupín, aby sme videli, čo sú naši členovia rovnako ako aj objavení veľa zdieľania.

V šatníku sa členovia z celého nášho fóra zdieľajú svoje oblečenie. Toto vlákno obsahuje módnych blogerov, študentov, mamičiek, ako aj žien, ako aj pánov z mnohých po celom svete. Radi sa pozrieme na obrázky v tomto vlákne, ako aj vždy odchádzame s inšpiráciou, ako je táto úžasná čierna a biela výskumná štúdia z Nerimamy. Nezabudnite vyhovieť tomuto vláknu, aby ste zistili, čo naši členovia zostavujú túto jar.

Aj v šatníku naši členovia uvažujú o vzoroch v vzoroch, ktoré by ste chceli vidieť navždy navždy vlákno – tevas? nechtové umenie? Ponožky s sandálmi? Hmm.

Je váš šatník prebiehajúc? Vyžadujete určitú pomoc pri zostavovaní všetkého dohromady? StyleMechanel pracuje na svojom wordrobe a rozumne sa spoliehal na svojich kamarátov z Pureforum o pomoc. Jej môj šatník je dielom vo vývojovom vlákne je skutočným majstrom a fantastickým nápadom!

Verte tomu alebo nie, tento ohromujúci pár tašiek Balenciaga sa na nás týka od nadšencov Dior – ukážte nám vlákno Non Dior nákupy. Tieto vlákna „podvádzania na vašej značke“ tak často držia skryté drahokamy, ktoré sú úplne úžasné. Tento pár balíkov z Sherry1900 je víťaznou kombináciou, rovnako ako môžete nahliadnuť do mimoriadnych nákupov Chanel a Celine v Paris75!

Smudleybear zamieril do obchodu vo februári a vyrazil skôr niekoľko záberov z ľahkej tašky s obmedzeným vydaním, rovnako ako sme sa nemohli dočkať, až sa s vami podelíme. Táto pulzujúca taška na plátno na prvý pohľad dostala zmiešané hodnotenia od členov Pureforum, avšak teraz je tu jar, javí sa pre nás ako šampión.

Máme veľa reakcií na to, čo vidíme v módnej šperkovej skrinke; Mnoho z nich je „ooh“, ako aj „ahh: Variety – zriedkavo sa skutočne smejeme nahlas. Tento týždeň nás však 3-ročný Phoenixh prelomil týmito nádhernými malými detskými prstami vyzdobenými v mamičkách v módnych šperkov v akčnom vlákne.

V akčnom vlákne Van Cleef sme objavili vzpouru, ako aj jej kúsok, ktorý zdieľal elegantné a mimoriadne úžasné mamičky mamičky a me v letovom dome z Paríža; Tento Van Cleef, ako aj Arpels, je omračujúci, ako aj ten malý ruk, ktorý sa drží pevne pri prstom mamičke, je iba čarovná. V tomto vlákne objavíte veľa OOH aj AHH, ako aj v množstve vlákien v šperkovej skrinke, kde sa zdá, že obloha je skutočne jediným limitom.

Subforum Showcase Showcase je najlepším miestom, kde môžete zaujať niektoré úžasné tašky bez ohľadu na váš vkus alebo rozpočet. Absolútne radi vidíme, čo naši členovia zostavili, ako aj radosť z čítania ich príbehov, ako aj vidieť ich mimoriadne obrázky. Tento týždeň niť Cornishmon’s Nenege zaujala naše oko – jej dobre zaoblená kolekcia materiálových tašiek je nádhernou voľbou Louis Vuitton tašky, na ktoré čoskoro nezabudnete. Zastavte sa a zistite, čo je v prachových taškách!

Danielles19 tiež predviedla svoju zbierku, inú domácnosť tašiek s niečím pre každého. Dúfame, že sa znížite do prehliadky tašky a strávite dlho s zbierkami našich členov – môžete byť dokonca ovplyvnení, aby ste predviedli svoju vlastnú rodinu tašiek.

Ako je to pre fendi? Monster Nylon Carry má vlastnú postavu, ako aj Mmmilkmanovi sa mu páči! This is mmmilkman’s very first Fendi, as well as what a method to begin a appealing relationship.

It appeared like monsters were all popular this week in Fendi, as well as we liked this endearing bag appeal from stylin76. If you are wondering if our members think about this product to be a genuine collectible, you can join in the discussion right here or here, where the topic is all monster charms, all the time. For Fendi in action, decrease in this thread to see exactly how our members are styling their Fendi bags, appeals as well as accessories.

We hope you have a excellent weekend as well as a fantastic week ahead. We all appreciate you stopping by as well as costs a long time with us every Friday as we peek at what our members are speaking about as well as sharing on the PurseForum. We are so delighted that you take a moment as well as join us! Uvidíme sa budúci týždeň!