4 páry kávy, ako aj páry dizajnérov

May 11, 2023 By seflo 0

Ak ste nadšením vrecka a dodržiavajte ostatných nadšencov tašiek na sociálnych médiách, videli ste veľa (a ja veľa), ako aj kávu, ako aj kávu. Fotografie tašky. Je to, akoby ste nemohli piť vynikajúcu kávu bez toho, aby ste zachytili najlepší záber svojej tašky, slnečníkov, ako aj ruky – vždy tak úplne v ráme – aby všetci vaši dobrí priatelia videli. Nerobím to, sme tiež súčasťou tohto vzoru, na našej stránke aj na stránke Instagram ste videli veľké množstvo káv, ako aj páry tašiek.

Vedeli sme, že v našich každodenných životoch hrajú obrovskú funkciu, ako aj káva, chceli sme sa oženiť s týmito dvoma spárovaním vhodnej zodpovedajúcej tašky, ako aj kaviarňou. Povedzte nám, ktorý vyhovuje vášmu štýlu, ako aj objednávke, alebo mi dovoľte porozumieť v komentároch váš nápoj podľa výberu. Baňa neurobila rez dole, avšak môj nákup je veľkolepá sója, žiadna voda, žiadna pena, chai čaj latte.

Chanel Tradičná klapka v perle
Pre osobu, ktorá má rád všetky veci klasických, ženských, ako aj atraktívne, spárujte svoju tradičnú klapku Chanel s vanilkovou latte. Jeden je veľmi jednoduchý, na ktoré sa dá pozrieť, druhý jednoduchý pitie, ako aj kombo spolu prispieva k úžasnému a atraktívnemu duu.

Nakupujte tašky Chanel pomocou módy

Suede Hermès Kelly Pochette s tmavou čokoládou Mocha
Ak sa vám páči tradičné s krútiacim zákrutom, vaše párovanie je semišový Hermés Kelly Pochette s tmavou čokoládou Mocha. Kelly Pochette má všetky značky tradičnej Kelly v večernej veľkosti, ako aj semiš je menej viditeľným materiálom pre tašky Hermès. Rovnako naznačujete podnikanie, pretože tento pár balí extrémne kofeinovaný úder. Tmavá čokoláda Mocha Latte má takmer dvojnásobok množstva kofeínu tradičnej caffè mocha, ktorá naznačuje, že ste tu, aby ste vyzerali dobre, pili niečo chutné, a tiež sa zaoberať dňom bez zívnutia.

Nakupujte hermès tašky pomocou módy

Gucci Marmont s ružovým nápojom Starbucks
Ružový nápoj Starbucks prevzal krmivá, pretože sa s tým vysporiadame, je to celkom na to, aby sme sa pozreli. Vyrobené z plátkov jahôd, TAZO ICED ENTHUSIASM Herbal Tea Concentrát, extrémne bobuľového osviežovacieho paketu, kokosového mlieka, ako aj ľadu, je tento kombo majstrom esteticky príjemného nápoja. Gucci Marmont Carr je tiež skvelá na pohľad. Aj keď to nie je najdôležitejšia taška z domu Gucci, je to nevyhnutné, čo je rozpoznateľné. Oba tieto výrobky sú celkom ružové a vždy nútia ľudí dvakrát kliknúť na „páči sa mi“.

Získajte teraz pomocou Gucci

Louis Vuitton Multi Pochette s matcha latte
Ste na vrchole trendov, vedomí značky, ako aj náhodne v pohode? Ak áno, váš najlepší pár je Louis Vuitton Multi Pochette s matcha latte. Každý z nás chápeme túto tašku z Louisa Vuittona, rovnako ako stále rovnako vyhľadávané ako kedykoľvek predtým. Ekologický remienok je najcennejším kombo a zhoduje sa s matcha latte. Uvádza sa, že Matcha zlepšuje pamäť, ako aj koncentráciu, zlepšuje pokojné pocity, ako aj v antioxidantoch. Bonus: Ideálny kávový dom presne chápe, ako vyrobiť vynikajúce latte umenie pre váš ekologický nápoj.

Nakupujte tašky Louis Vuitton pomocou módy