Mulberry Gepard Hairfalf Bayswater prenášajte

March 13, 2023 By seflo 0

, chcem sa mi páčiť gepard Mulberry Geparffalf Baywater, ktorá sa nesie tak zle. Páči sa mi pochybne lepkavé veci, alternatívna farba zvierat, ako aj oživenie 80. rokov. Páči sa mi taška na vyhlásenie, vďaka ktorej budú všetci vyzerať dvakrát. Páči sa mi, že som žena, ktorá prinesie alebo nosí veci, ktorým niektorí ľudia nerozumejú.

Napriek tomu všetkému sa nemôžem dostať na palubu s tým, čo sa tu deje. Koncept tlače purpurovej gepardov nie je nevyhnutne taký, proti ktorému som proti (v skutočnosti sa mi to radšej páči), avšak popravu na tejto taške jednoducho nie je to, čo by som očakával od vynikajúcich ľudí v Mulberry.

Problém, ktorý mám s touto taškou, je predovšetkým pomerom. Bayswater je relatívne veľká taška, ktorá je zvyčajne na jej kredit, ale rozsah vzoru je pre tašku nesprávny. Gepard je malá, rovnako ako vyzerá menšie, iba ak je zobrazená v takom veľkom množstve na vrecku s relatívne čistými čiarami. Rovnako ako ľuďom veľkosti plus sa vždy odporúča, aby sa držali ďalej od malých vzorov (čo je skvelé pravidlo pre každého väčšieho ako veľkosť 2, z osobnej skúsenosti), táto malá tlač slúži iba na pripomenutie nám presne to, koľko z toho sme „Pozeráte sa na.

Keby bola mierka väčšia a všeobecný náraz o niečo viac grafickejší, mohla byť táto taška neuveriteľným príslušenstvom NEO-80, ktorá sa spáruje s inak unavenými odevmi. Tento štýl jednoducho nefunguje. Ach, rovnako ako materiál – fuzzy tašky ma vystrašia, nechám to na tom. Kúpte si s obchodom Shopbop za 2650 dolárov.