Net-A-Porter uvedie na trh novú stránku pre zákazníkov Ázie a Tichomoria

October 14, 2022 By seflo 0

Vplyv ázijského trhu na luxusnú módu sa zdanlivo zdanlivo zdanlivo stáva silnejším. Včera sa objavili správy, že Hermesove štvrťročné zisky vyskočili takmer 25% na základe sily predaja koženého tovaru v Ázii-na vrchole finančných prostriedkov Giant’s Giant’s Giant’s Giant. Dnes s potešením oznamujeme, že spoločnosť Net-A-Porter, jeden z našich obľúbených online obchodných domov, spustil nový domov na domovskej stránke, ktorý obsluhuje ázijský tichomorský trh a zákazníkov v čínskom jazyku. Predtým medzinárodné stránky spoločnosti Net-A-Porter obsluhovali časti Ázie, ale nová stránka sa rozširuje a poskytuje ázijským zákazníkom niekoľko nových výhod.

Nová stránka je k dispozícii prostredníctvom spoločnosti Net-A-porter.com a bude automaticky Geo-Target pre zákazníkov umiestnených v krajinách IT služieb. Prípadne sú preferencie polohy a jazyka manuálne prispôsobiteľné pre všetkých zákazníkov bez ohľadu na fyzické umiestnenie a do jazykových možností stránok bola pridaná mandarínska čínština. Stránka Ázie a Tichomoria obsahuje aj ceny, najmä pre trh a výber produktu prakticky identický s hodnotou severoamerickej lokality. Podľa hovorcu Net-A-Porter, spustenie stránok na trh znamená, že zákazníci na ázijsko-tichomorskom trhu budú potešiť rýchlejšie a lacnejšie dodávky, ako zažili v minulosti, ako aj pridanie tímu starostlivosti o zákazníka do ich tímu starostlivosti o zákazníkov časové pásmo.

S tým, čo sa zvyčajne cíti ako exponenciálny rast na ázijskom trhu, bude pravdepodobne vyhrať budúcnosť luxusného priemyslu, aspoň čiastočne, spoločnosťou, ktoré sú schopné nájsť spôsoby, ako najlepšie slúžiť ázijským zákazníkom, ktorí sú zvyčajne svetom mimo sveta. a hovoríme iným jazykom ako ústredie značky a pracovníkov spoločnosti. Pri uvedení tohto miestneho webu sa zdá, že spoločnosť Net-A-Porter má v úmysle byť jednou z týchto spoločností.

Krajiny a lokality obsluhované novým miestom patria Austrália, Čína, Hongkong, India, Indonézia, Japonsko, Malajzia, Nový Zéland, Filipíny, Singapur, Južná Kórea, Taiwan, Thajsko a Vietnam.

Ste pripravení nakupovať? Pozrite sa na náš butik Net-A-Porter, plný purseblogov!