Rebecca Minkoff Loveletter Leopard Morning Ráno po malej satine

January 27, 2023 By seflo 0

v stredu v noci som išiel do knihy Kelly Cuttrone na hranici v Atlante (v pondelok v pondelok v Purseblogu budem mať úplné zverejnenie) a predvídateľne tam boli. Veľa fascinujúcich vzhľadov sa deje medzi viac ako 700 ľuďmi, ktorí sa obrátili na to, ako počuť obavy z Cutrone Reaktion, ako aj na chvíľu s ňou obchodovať s ňou. Jedna žena v konkrétnom zaseknutí ku mne, ako aj všetko, čo sa začalo, pretože priniesla Rebeccu Minkoff Loveletterovú leopardovú ráno po malej satchele.

Na tomto obrázku je pravda, že taška nevyzerá tak skvele. Môže to dokonca vyzerať trochu lacné práve tu (a dokonca aj v skutočnom živote som stále veril, že vyčistený zlatý hardvér vyzeral prekvapivo na trhu), ale bolo to miliónkrát oveľa lepšie na ramene tohto dievčaťa, ako aj s oblečením, ktoré vybrala ako v akomkoľvek type obrázkov, ktoré som videl. V niektorých prípadoch v oblasti príslušenstva môže kontext tašky zmeniť svet.

Naozaj by som mal fotiť toto dievča, pretože jej odev bol ako situačná výskumná štúdia presne v tom, ako zmiešať vzory a vyzerať štýlovo namiesto toho, aby sa javila ako mentálny pacient. Spárovala túto tašku s leopardou s čiernymi chudými džínsami, nádržou, ako aj sveter v šedej, purpurovej a modrej vzore, ktorá sa zaoberala súčasnou, ako aj o niečo 80-tych rokov v rovnakom čase. Nálada vzoru svetra sa perfektne zhodovala s tlakom leoparda, aj keď ich farby neboli rovnaké. Jej odev nielen mal zmysel, ale vďaka tomu vyzerala taška oveľa užitočnejšie a štýlovo v tomto procese. Nákup s Bloomingdale’s za 615 dolárov.