Nový Louis Vuitton Trunk Hold sa pokúša urobiť výrazné držanie oveľa viac nositeľného

March 31, 2023 By seflo 0

, keď Nicolas Ghesquiere prinútil Louis Vuitton Small Malle, ktorý po prevzatí najvyššej inovatívnej oblasti značky z dlhoročnej inovatívnej oblasti značky z dlhoročnej inovatívnej oblasti značky z dlhoročnej inovatívnej oblasti značky Dizajnér Marc Jacobs, bol som trochu obavy. Aj keď malý Malle robí skvelé využívanie Vuittonovej dlhej histórie s jemnými kmeňmi, Hold je riskantný návrh pre obrovskú stávku v progresívne prepustenom módnom svete. Určite to bolo vyhlásenie, avšak som si myslel, že to bolo len to – taška, ktorá by sa visela na pár sezón ako charakteristický znak Ghesquiereho prvých dní, než spadol v prospech štýlov, ktoré sú oveľa širšie chutné pre významné LV. Spotrebiteľská základňa, ktorá sa už dlho využívala na zameranie značky na deň, ako aj na cestovné tašky.

Namiesto toho malý malle vydržal vo svojom debutovom type už niekoľko rokov, vytrvalo sa držať svojej identity je nepraktický, ak esteticky príjemný, trochu tvrdo-stiesnená spojka. Nakoniec, pre predplatný rok 2018, malá estetika Malle získava oveľa ľahšie prístupné (a lacnejšie-pôvodný začína na 5 200 dolárov) redizajn v type spojky kmeňa Louis Vuitton.

Aj keď taška je-niečo, čo je mätúce-nazbierala spojku, v skutočnosti je to trochu krížové s voliteľným a nastaviteľným reťazcom čiastočného reťazca čiastočného kola. Horná časť zadržania má uzavretie zipsu, okrem uzáverového popruhu, ktorý sa pripevňuje vpredu s rovnakým zámkom so zlatom tónom ako pôvodný malý malle. Vo vnútri objavíte dva veľké priehradky oddelené stredovým deliteľom, okrem malého vrecka na záplatu v prednom interiéri, ktoré vyzerá, akoby to malo držať vašu kartu ID alebo kreditnú skóre.

S takmer 8 ″ širokým je taška dostatočná na to, aby držala základy ako veľké smartphone, slnečné okuliare, trochu rozpočtu a ďalšie, ako aj keď je taška štruktúrovaná, nie je taká tuhá ako jeho predchodca držania, čo vás naznačuje Získajte oveľa viac všestrannosti s priestorom. Ideálne je teraz taška k dispozícii v monogramovej inverznej alebo štyroch farbách kože EPI, ako aj obe verzie sú ceny 3 300 dolárov. Možno nie sú prekvapením, že sú všetci ponúkaní online.

Louis Vuitton Trunk Clutch
3 300 dolárov pomocou Louisa Vuittona

Louis Vuitton Trunk Clutch
3 300 dolárov pomocou Louisa Vuittona

Louis Vuitton Trunk Clutch
3 300 dolárov pomocou Louisa Vuittona

Louis Vuitton Trunk Clutch
3 300 dolárov pomocou Louisa Vuittona

Louis Vuitton Trunk Clutch
3 300 dolárov pomocou Louisa Vuittona