Predstavujeme si kolekciu valentino Camouflage

March 31, 2023 By seflo 0

, som dlhoročným fanúšikom Valentino a vzhľadom na to, že značka zasiahla kabelku Paydirt so svojou kolekciou rockstud, bolo zábavné tešiť sa z toho, ako sa príslušenstvo neustále vyvíja. Keď som prvýkrát počul správu, že značka vydá kamuflážnu zbierku, okamžite som sa cítil vzrušením. Prvým vydaním Camouflage Valentino je kolekcia mužov, ktorá sleduje ženy.

Tony dizajnérov posiela Camo po dráhe pre svoje zbierky na jeseň 2013 (napríklad Michael Kors) a zdá sa, že Valentino je pred krivkou. Na základe vynikajúcich návrhov, ktoré je dom známy, Valentino využíva techniku ​​Famouglage, ktorá sa získa z laserovej kože, ktorá sa potom zapečatí a vytlačí na armádny efekt. Konečné výrobky sú nervózne a energizujúce, s farebnou paletou od zelenej, ťavej, modrej, čiernej, šedej a slonoviny s postriekaním hrdze, červenej a kyslej zelenej.

Od malých doplnkov po tašky v štýle Messenger až po oblečenie, rozmanitosť predmetov v rade používa pre človeka vo vašom živote niečo. Milujem dobrý kus camo a vidím, že značka známa pre rafinované, sofistikované štýly, ktoré do svojho repertoáru pridávajú trochu Mettle, je vždy vzrušujúce. Veľkou správou je, že ak ste v NYC, musíte teraz ísť do Jeffrey Ideal – kamuflážna spolupráca je k dispozícii výlučne v Jeffrey. To sa končí po dnešnom, 20. februári. Ak vám to chýba, nebojte sa, je toho veľa, čo sa dá sledovať!