RHOBH: „Neviem o tom, o čom neviem.“

April 13, 2023 By seflo 0

Tím PurseBlog včera vzal na narodeniny MLK, takže dnešná rekapitulácia Real Housewives of Beverly Hills bude trochu iná. Namiesto nášho normálneho výpadku som zostavil zoznam zaujímavých (a aby som bol úprimný, často tak nezaujímavý) z epizódy včerajšej noci, aby sa diskusia rozbehla.

Nebolo to také fascinujúce alebo akčné zabalené večer, pretože sme si možno zvyknutí od manželských manželiek Beverly Hills, ale pre politiku Vanderpump a náhodného portrétu Paris Hilton bolo požehnaných. To ma však nezastaví.

1. Kyle pri večeri hodil bombu F. Pre ženu, ktorá bola nedávno tak škandalizovaná pri Brandiho používaní F-slova počas komunálneho jedla, sa Kyle určite podarilo zazrieť pre všetkých, aby počuli počas svojej vlastnej večere. Toto je moja nezasiahnutá tvár.

2. Obsadenie konečne hovorí, čo sme všetci hovorili – Taylor robí všetko o sebe. Ako únavná a náhodne rasistická (k tomu sa dostaneme za minútu), keď zistím Yolandu, je dosť rýchla pri absorpcii, keď sa týka Taylorovej tendencie ohýbať každý príbeh, aby jej posilnila svoje vlastné. Camille, ktorá je čoraz viac hlasom rozumu skupiny, sa tiež zdala opotrebovaná z Taylorovho úsilia, aby sa zabezpečilo, že všetky cesty spôsobia jej mŕtveho manžela.

3. Kenove snahy byť pánom len zhoršili Mauricio. Mauricio bol na misii jedného človeka, ktorý bulldozoval celú svoju vlastnú dobrú tlač celú sezónu, a táto kampaň pokračovala do včerajšej epizódy. Vyvinul len túto samolibskú tvár za posledných pár mesiacov? Dostal nejaký zle umiestnený botox, ktorý to takto zmrazil? Svet to nikdy nebude vedieť. Na druhej strane vieme, že pokusy manžela Lisyho manžela zastaviť Mauricio pred verejným nadávaním jednej mamičky (ktorej strana príbehu sa síce nikdy neobťažovala počuť) Oveľa viac hlupák. Celá vec sa na Kyle neodráža dobre – je zaujímavé, že všetky periférne postavy, ktoré sa zdá, že Brandi nenávidia toľko, sú tie, ktoré priniesol Kyle, však?

4. Večera Kyle a Mauricio s Adrienne a Paulom čítali ako tímové stretnutie. Adrienne a Paul sa doteraz nerobia žiadnym priamcim predpisom a ich stretnutia s Mauriciom a Kyleom, aby skontrolovali stav svojich aliancií a diskutovali o metóde, len spôsobili celú vec, vrátane zapojenia Kyle a Mauricio, javili . Aspoň keď Lisa a Brandi hovoria stratégia, Lisa sa jej pokúša poradiť, ako sa v budúcnosti vyhnúť týmto konfliktom a snažiť sa o mieri a nepriťahovať oveľa väčšiu pozornosť na seba. Aj keď je to len pre fotoaparáty, je to omnoho dôvtipnejšia tvár.

5. Adrienne a Paul išli do NYC, aby „dostali čerstvý vzduch“. Ako občan mesta by som chcel, aby boli sofistikované, kde presne našli čerstvý vzduch.

6. Yolanda’s Casual Rasism opäť choval hlavu. Zatiaľ čo poukázala na niektorých sťahovatelia na mieste, kam umiestniť nábytok do najskoršieho domu svojho bývalého manžela, Yolanda na jednej z nich skočila za to, že hovorila španielsky k druhému, napriek tomu, že jej hovoril anglicky a pochopil, čo hovorí. Nezabudnite na svoje vlastné podnikanie, Yolanda. Dvaja rodení hovorcovia akéhokoľvek jazyka môžu navzájom hovoriť týmto jazykom, kedykoľvek by chceli, bez súhlasu vášho alebo niekoho iného.

7. Faye Resnick si myslí, že Avril Lavigne a Nick Lachey sú A-listers. prezentované bez komentára.

8. Hovoriaci ľudia, ktorí nie sú A-listermi, Paris Hilton urobil portrét. Väčšinou sa zdalo, že bodom Parisovho vyskakovania je jej túžba pripomenúť nám, že sa stále snaží dosiahnuť, aby sa jej spevácka kariéra stala, vrátane nadchádzajúceho koncertu v Brazílii, kde pre Jennifer Lopez „uzatvára“. (Poznámka: „Uzavretie“ pre niekoho na koncerte nie je skutočná vec.)

9. Táto osoba Marisa nie je neuveriteľne nadšená z jej manžela. Ak chcete, aby sa vaše manželstvo zlepšilo alebo dokonca trvalo do konca roka, pravdepodobne nie je múdre povedať veľa televíznych kamier reality, že ho nemilujete tak, ako vás miluje pri hľadaní miesta na mieste Bravo TV show. Zdá sa, že normálne je dosť rozumná, ale to nie je dobrý vzhľad, zlatko.

10. Mauricio sa pokúsil uzavrieť mier s Kenom s fľašou ginu namiesto ospravedlnenia. Ken a Lisa vlastné bary a reštaurácie, takže ich hádzanie gratisovej fľaše chlastu nie je presne to, čo urobí dojem. Vieš, čo by urobil dojem? Vlastne, viete, skutočne sa ospravedlňujem! A možno sa ospravedlňujem Lisovi a Brandimu namiesto toho, aby sa chceli vysporiadať s jediným zúčastneným frajerom, ktorý nebol vlastne ublíženou stranou. Zdá sa, že Ken si uvedomil, aké absurdné a chromé boli celá vec.

11. Kim má zrejme v jej dome portál do inej dimenzie. Žiadne slovo o tom, či je jej psychika taká odhodlaná triezvosťou ako Kim.