Marc od Marca Jacobsa Hexi Lafayette Preated Hobo

April 20, 2023 By seflo 0

Je nezvyčajné, že narazím na Marc od Marca Jacobs Bag, ktorému jednoducho nerozumiem – zvyčajne sa mi páči takmer čokoľvek, čo táto línia robí, najmä ich základné kožené tašky. Navyše som aj tak veľkým fanúšikom Hobosu, takže je dvojnásobne nezvyčajné, že sa nemôžem prinútiť, aby sa mi páči Marc od Marca Jacobsa Hexi Lafayette, ktorý bol zakrytý Hobo.

Pozerá sa na jeho jednotlivca, ako aj na jeho vypustenú futbalovú guľu s pripojeným popruhom? V minulej sezóne sa samozrejme objavili vypustené futbalové spojky na výstave Alexandra Wanga, takže je to možno začínajúci trend. Dúfam však, že nie-futbalovo boli rozkošné a neúctivo preppy, ale je to len trochu nedbalé.

Chápem, že je ťažké vyrobiť štruktúru, keď má značka takú čistú, základnú estetiku, ktorú treba zvážiť, avšak náhodné skladanie, vďaka ktorému vyzerá taška šialene a vyfúknutá, nie je odpoveďou. Keby taška bola nažive, bolo by to úplne znepokojené v prostredí, do ktorého bolo šité. Ako je, bol by som nepríjemný. Želám si, aby si vzali tento rozkošný kúsok, závisí od riadenia, a tiež ich umiestnite na oveľa múdrejšiu tašku. Získajte s Bloomingdale za 498 dolárov.