CC 134: Určite zberateľa seba

February 4, 2023 By seflo 0

v dnešnej splátke spovedných šatníkov, kontrolujeme s najvyšším nadšencom v jej prvých štyridsiaty 20. Rovnako ako mnoho ďalších členov TPF, aj tento tpfer nakoniec absolvoval trénera na ďalšie špičkové značky, v konečnom dôsledku jej metóda urobila rovnako ako jej svätý grál: Birkin. Tento spovedník je na Zemi, ako aj múdrym nakupujúcim, ktorý uznáva privilégium, ktoré musí kúpiť tieto položky, čo je niečo, na čo by sme si všetci mohli uvedomovať – ​​oceňovanie toho, čo máme!

Aj keď na začiatku dvadsiatych rokov tento spovedník, keď otvoril kartu Credit Credit Credit History, len aby si mohol kúpiť prestížnu batožinu Louis Vuitton, v týchto dňoch by to nikdy nebolo. Skôr, spovedník 134 zaisťuje, že sú jej nákupy organizované a rozpadajú sa. Jej zbierka obsahuje niektoré skutočne závideniahodné základné kusy, avšak naša preferovaná taška z kolekcie CC 134 musí byť taška Gucci Bee, ktorú mama tejto spovedníka obdala ako pocta svojej neskorej dcére. Vyskúšajte úplné CC nižšie, ako aj nepamätáte si odoslanie vlastného!

Podeľte sa o svoje vlastné spovedenie!

Základy

Vek: 43
Rodová identita: Žena
Umiestnenie: Sacramento, CA
Povolanie: ľudské zdroje
Priemysel: Vysokoškolské vzdelávanie
Plat: 70 000 dolárov
Príjem domácnosti: 200 000 dolárov

Tašky

Ste členom Pufseforum? Nie

Koľko tašiek vlastníte? 10

Aké tašky sú vo vašej zbierke?

Hermès Birkin 35

Hermès Evelyn PM – 2 rôzne farby

Hermès de Pansage Groom tote

Chanel jumbo klapka

Gucci Marmont Crossbody

Gucci Camera Bee Bag

Goyard St. Louis prenášajte v PM aj GM

Koľko stojí vaša zbierka? 20 000 dolárov

Aká je tvoja najdrahšia taška? Hermès Birkin 35

Aké sú najdôležitejšie značky alebo kúsky vo vašej zbierke? Prvým by bol chanel jumbo klapka. Bola to moja konečná taška snov, ako som pomohla 2 roky odložiť peniaze na zaplatenie za to. Bolo to pre mňa také úspechy, aby som si mohol kúpiť túto tašku.

Ďalším je Hermès Birkin. Peňažné okolnosti mojej rodiny sa výrazne zlepšili, ako som bol v prostredí, aby som tento nákup uskutočnil. Bol to úplný sen, pretože som túžil po taške už mnoho rokov aj roky. Skoro som bol neveriaci, že to bolo nakoniec moje.

V akom veku ste dostali svoju prvú dizajnérsku tašku, ako aj čo to bolo? Čierny kožený tréner Hobo, keď som mal asi 20 rokov. Rovnako ako mnoho členov TPF, aj tréner bol mojou bránou drogy.

Existuje konkrétna taška, ktorú chcete kúpiť ďalej? Nedávno som bol veľmi, mimoriadne vyberavý s taškami, ktoré si kupujem. Chcem výrobky, ktoré budem chcieť natrvalo, preto som viac priťahovaný Chanel, ako aj Hermès ako kedykoľvek predtým. Naozaj nechcem ísť s predajom tašiek, ktoré už nechcem. Pre môj ďalší nákup by som chcel ešte jednu chanelovú klapku v šedej farbe. Rovnako by sa mi páčilo Hermès Kelly 28 v čiernej alebo zlatej.

Akákoľvek konkrétna taška, ktorá má špeciálnu emocionálnu hodnotu? Okrem vyššie uvedených, moja mama mi obdala tašku Gucci Bee ako darček k narodeninám pred rokmi. Je venované mojemu dieťaťu, ktoré zomrelo. Obliekala sa ako čmeliaka jej posledný Halloween s našou rodinou.

Máte pocit, že vaše tašky upravujú vnímanie ľudí od vás alebo presne ako sa s vami zaobchádza? V mojej komunite nie je veľa ľudí, ktorí chodia s high-end taškami. Takže predpokladám, keď nosím baňu (čo robím všade), všimne si to. Moja Hermès Evelyn je moja každodenná taška na pochôdzky. Keď som použil svoju chanel jumbo klapku do nákupného centra, ako aj niekto naprieč metódou zakričal „pekná taška“. Ha?

Rovnako sa cítim, že keď vstúpite do obchodu, prinesie také kúsky, zaobchádza sa s vami iným spôsobom, pretože chápu, že ste vážny kupujúci.

Zmenili ste svoje návyky prenášajúce tašky od Covida? Nie naozaj. Mal som dezinfekčný striekanie cez svoje každodenné tašky. „ Keby sa to stalo pri klapke Birkin alebo Jumbo, moje srdce by bolo zlomené.

Nakupovanie

Ako často kupujete nové tašky? Skutočne to záleží. V minulých rokoch by som vyhlásil, že kedy alebo dvakrát ročne. Boli to však viac vrecká na strednú cenu, ako napríklad YSL, ako aj Gucci. V minulom roku, ako sa zlepšila moja peňažná okolnosť, kupujem, ak skutočne chcem tašku – verím v ňu, urobte svoj výskum, ako aj uskutočniť nákup.

Zmenila pandémia koronavírusu vaše nákupné návyky alebo všeobecné myslenie smerom k luxusu? Na začiatku pandémie som si mohol kúpiť svoj Birkin, ktorý bol milovaný. Cítil som sa mimoriadne vinný, keď som pochopil, že mnoho ľudí strácalo svoje úlohy a bojovali. Pracoval som však tak ťažko ako tak dlho, že by som nemohol odovzdať šancu tak urobiť. V tejto chvíli sa mi však páči, čo sa mi páči, rovnako ako naďalej kupovať, čo pre mňa funguje.

Ktoré obchody pravidelne najviac pravidelne? Hermès, ako aj Chanel.

Kúpite si niekedy vrecká na druhú ruku? Kde kupujete použité? Áno! Absolútne! Nemám žiadne výhrady k nákupu vopred milovaného. Mám pocit, že je to udržatiele method to reduce waste. Also, it’s a truly great method to purchase bags that are no longer in production or difficult to find.

Do you offer old bags to pay for new purchases? I definitely utilized to. I have offered off bags, shoes, jewelry. I believe at this point my collection is where I want it to be as well as I don’t have anything I don’t want. Now, particularly since purse values have risen so much, I would not offer my bags in fear of not being able to purchase it once again because of high prices.

Do you ever feel societal pressure to purchase more bags? No, I don’t. I would not, buy a bag unless it’s something I truly desired as well as it makes sense for my budget plan as well as my style.

Do you think about your bag purchases investments? Not up until now. The Chanel Jumbo Bag that I bought 5 years back has doubled in value. It’s truly difficult to ignore at this point. however I would not spend my money on a bag just since I feel like the cost would go up later.

Who influences your buying decisions? I’m guilty of being influenced by influencers! I have specific YouTube vloggers that I like as well as follow. So obviously their style as well as aesthetic are similar to mine. So I definitely take their purchases into consideration.

Are sales partner connections instrumental to your shopping? I have a lovely SA at an Hermès outside of California who I have bought things from. other than that, I don’t have any type of SA’s I have ties to.

Why do you enjoy shopping, beyond just obtaining something new? For me, I feel like it’s a sense of accomplishment. You covet something for so long. You work difficult as well as save for it. It’s the fruits of your labor. It’s a fantastic feeling.

Have you ever felt like you got inferior service at a store or shop because of your appearance, ethnicity or gender? For me, I feel like it’s a sense of accomplishment. You covet something for so long. You work difficult as well as save for it. It’s the fruit of your labor. It’s a fantastic feeling.

Peniaze

Who pays for your bags? My extremely generous hubby as well as myself.

Do you set aside a budget plan for your bag purchases? Not really, however if I have an upcoming trip somewhere where I understand I can save money such as Paris or Honolulu, I’ll prepare as well as save, set a budget plan for myself.

The Taboo Topics

Have you ever bought a counterfeit since you couldn’t pay for a designer item? No. however I have a funny story. When I was 18, I was gifted a fake Ferragamo bag from one of my relatives who just recently traveled to Asia. I used it to a elegant dinner as well as the strap just broke out of nowhere. It was hilarious as well as humbling at the exact same time! It taught me a truly great lesson paying for high quality products that were developed to last.

Do you ever hide purchases from your considerable other? No, my hubby is extremely generous. He does not buy high-end products for himself, however will always motivate as well as buy me what I want. I’m extremely fortunate.

What’s the craziest thing you’ve done to pay for a bag? nothing truly crazy, however in my early 20’s I truly desired an LV Looping bag. It was a big purchase for me. I opened up a department store credit history card just to make the purchase. I would never do that now.

Do you believe your buying is ever a problem? have you ever felt like you were having a hard time with a buying addiction? Nie, nikdy. I have full manage of my purchases. as well as if push came to shove, I would not hesitate to offer a bag if there was a household emergency of some sort.

The rest Of It

Any other costly hobbies or passions? traveling is my #1! I likewise like nice designer sneakers as well as costume fashion jewelry from Hermès as well as Chanel. I have just recently started making purchases from Cartier, which I recognize can be a dangerous habit.

Anything else you would like to include? buy what you want! Don’t let anyone tell you otherwise. You work difficult for your money, spend as you please!