Hermès & Chanel naďalej dominujú celebosfére s niekoľkými výzvami

March 21, 2023 By seflo 0

. Hviezdy ma tento týždeň presne nevyhodia preč, avšak stále existuje niekoľko celebrít. Úplne nová taška Chanel, ktorú sme videli na ramene celebrity, keď predtým. (Tip: Nie je to taška Chanel Kid) Celebrity stále padajú späť na staré obľúbené, z ktorých niektoré sú primerane ročné, z ktorých niektoré majú len pár sezón. Tašky na jar 2015 sú však v obchodoch už niekoľko týždňov, takže možno uvidíme oveľa väčší rozsah v budúcom týždni v šarži tašiek.

Courtney Love
Taška Stella McCartney Falabella
1 050 dolárov pomocou Saks
Courtney Like bol práve nedávno identifikovaný, keď opustil večeru v Craig’s v západnom Hollywoode s jednou z mnohých vážených tašiek Stelly McCartneyovej. Courtney sa skutočne pripravuje na výlety, keď sa opäť otvára pre Lanu Del Rey, všetkých ľudí, čo dáva zmysel, a to spôsobom logicky prideľujúcim.

Gayle kráľ
Rebecca Minkoff Swing Bag
295 dolárov pomocou Nordstrom
Tu je Oprah’s Bestie Gayle King, ktorý prichádza na premietanie premiéry sezóny Mad Guy v New Yorku s rozkošnou bitkou Rebecca Minkoff. Aj ja sa mi páči šialený chlap, Gayle! Možno musíme zavesiť. Ak je tam aj Oprah, je to v pohode.

Giada de laurentiis
Goyard St. Louis Tote
Giada priniesla tento farebne personalizovaný goyard, ktorý sa prenášal do dnešných Show Studios. Goyardove individualizované tote sú, samozrejme, veľkou súčasťou príťažlivosti značky – celebry, ako aj rutinných klientov, ako ich zachytávajú.

Miriam Leone
Salvatore Ferragamo Tiny Fiamma Bag
1 750 dolárov pomocou Bloomingdale’s
Tu je talianska televízna postava Miriam Leone, ktorá ide na telefónny telefónny hovor pre taliansky televízny seriál 1992 v Ríme. Prináša figurínku Salvatore Ferragamo Mini.

Naya Rivera
Hermès kelly taška
Naya Rivera má rád Vintage Hermès, ako aj Chanel, ako aj tieto dve značky predstavujú obrovskú väčšinu toho, čo si vyberie, aby priniesla každodenné základy. Tu je Naya, ktorá chytí let v LAX so svojou vintage Kelly. Teraz, keď sa Glee oficiálne skončila, už nemusíme špekulovať o jej úrovni zapojenia do show, čo je niečo úľavou.

Nicky Hilton
Chanel Vintage Connos taška
Here’s fellow vintage enthusiast Nicky Hilton, bring vintage Chanel to the premiere of Serena in NYC. Nicky attends motion picture premieres in nyc like it’s her job. If you’re premiering a movie, tell your publicist to invite Nicky; she will bring a bit additional press together with her (and a fabulous bag, of course).

Patti LaBelle
Hermès Birkin
Ladies as well as gents, I have been a bit extreme towards the DWTS cast in recent weeks. They do have at least one legit star on this season’s cast: Ms. Patti LaBelle! I don’t understand why they didn’t lock Patti down a number of seasons ago. right here she is, leaving DWTS rehearsals with her black Hermès Birkin.

Vanessa Paradis
Chanel woman Bag
Here’s Vanessa Paradis, leaving Bristol Farms, one of the top celeb-shopping/celeb-sighting areas in LA, so far as I can tell. Vanessa is bring one of Chanel’s a lot of unusual bags of the last few seasons, the Chanel woman Bag. FYI, this bag just hit stores, together with the rest of Chanel spring 2015 collection.