Chcem to v stredu: Lulu Guinnessové pery

April 5, 2023 By seflo 0

Včera popoludní som mal to šťastie, že som mal príležitosť stretnúť sa s Lulu Guinnessom v jej butiku Manhattan a ukázať jej nadchádzajúcu zbierku, a hoci som odišiel z udalosti s mnohými myšlienkami (Lulu. A jej tím je krásny, potrebujem viac príležitostí na pitie Prosecco popoludní, chápem, prečo je nájomné West Village také astronomické), jediná vec, ktorá mi stále vrazí do hlavy, je to, ako veľmi chcem spojku Lulu Guinnessovej. A keďže nemôžem otriasť pocitom, neexistuje lepší kandidát na tento týždeň, ktorý chce v stredu.

Som hlupák pre rozmarné a silne zdobené spojky škatule, ale existujú dve kľúčové veci, ktoré tento dizajn odlišujú: tvar a cena. Pri prenášaní sady pier môže byť pre niektorých ľudí odvážne odvážne, očarujúci pocit týchto návrhov zasiahne akord medzi Ladylike a pop-Art Punk, ktorý považujem za neodolateľný. Navyše, vždy si vážim trochu humoru vo svojom móde.

A zatiaľ čo spojky s podpisom mnohých značiek začínajú v štyroch číslach a odtiaľ smerujú hore, môžete získať farebnú spojku pery Perspex za 350 dolárov, jašterickú verziu za 435 dolárov (zobrazený motív Union Jack je o niečo drahší), gombíky za gomb. 710 dolárov alebo Swarovski za 1025 dolárov. Za tieto ceny by ste skutočne mohli pridať viac ako jednu do svojej zbierky. Chcel by som ich pridať všetky. Kúpte si prostredníctvom luluguinness.com