Cole Haan Maria Triple Zip Satchel

May 29, 2023 By seflo 0

Niekedy, videnie vecí osobne, robí všetky rozdiely. Keby som práve videl webové obrázky Cole Haan Maria Triple Zip Satchel z rady tašiek Maria Sharapova, možno som ju prešiel. Hral som sa s tým osobne na nedávnej ceste do obchodu Cole Haan v Atlante, rovnako ako táto zdanlivo neutrálna taška bola metóda oveľa zábavnejšia, ako sa zdá, že bude na prvý pohľad.

Prvé veci: Koža je ako buttah. Bol som úplne spokojný presne s tým, ako pružné rovnako ako mäkké, že to bolo, že by som sotva veril identifikácii nákladov – musí to byť niekoľko najkrajších, ktoré som cítil túto stranu Bottega Veneta, ako aj tie tašky budú Spustite vás desaťkrát (alebo viac), čo to bude.

Je to na kreditné skóre Cole Haan, že využívajú ohromujúcu kožu vo veľkých potrubiach ohraničených semišom namiesto toho, aby ju nechali poškodiť štruktúrované zaťaženia vonkajších vreciek, ako aj vrecká. Výsledkom je, že príťažlivosť tejto tašky skutočne vrhá, ako aj vás robí túžbou, aby dizajnéri oveľa viac ceny využili takéto ohromujúce materiály. Získajte s Cole Haan za 498 dolárov.