Tréner Madison Floral vyšívaný Maggie Bag

November 23, 2022 By seflo 0

Nie je nezvyčajné, že tí z nás v tíme Purseblog majú tendenciu exmedzovať nejaký druh zvedavosti alebo miery záujmu v tom, čo pokrývame. V skutočnosti to bolo len minulý týždeň, keď Amanda napísala presne o tom, ako sa nevzťahuje alebo sa na ne nepozerá ako početné tašky, ktoré by ste z vás chceli mnohí. Hneď ako som čítal, že som začal prikývnuť hlavou v celkovej zhode.

Tréner je vo svete kabeliek taký základ, že prakticky nemôžem uveriť, že sa nezaoberáme oveľa viac tašiek trénera. Možno to bude moje strednodobé riešenie. Svoje rozlíšenie začnem s trénerom Madison Floral vyšívanú Maggie Bag. Môžete povedať typickú ženskú kabelku?

Úprimne povedané, jedna z prvých vecí, ktorá sa týkala mysle, keď som videl túto tašku, je presne to, aké ideálne by to bolo ako darček pre Deň matiek. Rád dávam svetlo, ženské aj veľmi jarné darčeky na Deň matiek. Táto taška by bola perfektná. Aj keď to nie je neuveriteľne viditeľné, ružová koža má náznak kovovej s kovovou fóliou, ako aj výšivkou. Chápem, že kvety na kabelkách môžu byť veľmi zasiahnuté alebo chýbajúce, pretože kvetinový vzor je pre mňa vyšívaný, je to hit. Štýl je podhodnotený, ale neuveriteľne elegantný. Vždy je to dych čerstvého vzduchu, ktorý narazí na tašku trénera, ktorá nemusí nevyhnutne * kričať * trénera, pretože logo je postriekané po celom taške. Zatiaľ čo Deň matiek uplynul, stále nie je neskoro zachytiť túto tašku pre seba alebo niekoho iného. Nákup prostredníctvom spoločnosti Nordstrom za 428 dolárov.