Perfektné páry: Maison Martin Margiela, ako aj Saint Laurent

April 13, 2023 By seflo 0

, keď sa v New York Fashion Week prídu za pár týždňov, v poslednej dobe som v poslednej dobe veril tomu, čo môžeme očakávať od hostí v Lincoln Center . Dokonca aj netrénované oko môže oblasť vysoko výkonných redaktorov časopisov v prostredí; Existuje úroveň vylepšenia, ktorú uchopili, že má len málo ďalších. (Kontakty u tých najlepších značiek na svete, samozrejme, nenatávajú toto prenasledovanie.) Okrem niekoľkých hviezd s upínskym štýlom, redaktori vyzerajú hlavne extravagantne aj štýlové, avšak podobne však trochu nedescript. Keď sa pozriete, ako aj editorka pre lesklého, nie je ťažké si predstaviť, že sa javí ako každý deň v práci. Neexistuje žiadny zmysel, že sa to snaží tak tvrdo, aj keď sa skutočne snažia veľmi tvrdo.

Ako presne tak, aby ste vyzerali editora? Mať veľa peňazí pomáha, ale aj nadšené oko pre modernitu, ako aj ocenenie za to, čo sa teraz deje v móde najlepšie. Svätý Laurent Switchover je stále jedným z najdôležitejších príbehov, ktoré sa v priemysle deje, a môžete očakávať, že uvidíte veľké množstvo redaktorov, ktorí tu obliekajú kus, ako aj tu z inauguračnej zbierky Hedi Slimane pre značku. Sandále Svätého Laurenta Paloma sú prakticky zjavnou voľbou-kričia Slimane, ako aj budova s ​​jednou slikou, ako aj hrubý členkový remienok sú dve z najvýznamnejších vecí, ktoré sa teraz dejú v obuvi najlepšie. (Viac informácií o oboch týchto trendoch nájdete v našich hovoroch súrodencov!)

A potom je tu taška. Videl som, že redaktori prinášajú tašky všetkých typov veľkostí, zdá sa však, že trik vyberá niečo veľmi moderné, ako aj čisté, ako aj necháva rozruché veci do zvyšku módneho balíka. Objavenie niečoho vynikajúceho, čo nie je okamžite identifikovateľné, je vždy vhodnejšie na to, aby ste mali niečo, čo už všetci videli. Z tohto dôvodu by som si vybral tote Maison Martin Margiela Chrome Chrome. Kombinácia čiernej a striebornej práce nielen neuveriteľne pracuje s topánkami Saint Laurent, ale aj ľahký tvar a náhradné detaily sú presne to, čo si vyberie dáma, ktorá je príjemná s vlastným osobným štýlom.

Maison Martin Margiela Chrome sa zaoberá taškou
1 890 dolárov prostredníctvom Net-A-Porter

Sandále sv. Laurent Paloma
995 dolárov cez Nordstrom