História kabelky: Prada Galleria

January 21, 2023 By seflo 0

Ak poznáte a milujete kabelky, pravdepodobne nie ste cudzí svetu Prada. Značka so sídlom v Miláne, založená v roku 1913 Mario Prada. Značka známa na celom svete pre svoje presné remeselné spracovanie, v moderných rokoch značka odborne kombinovala inováciu s tradičnými výrobnými procesmi, čo vedie k výrobkom, ktoré spotrebitelia budú milovať a používať roky. Kombinácia kvality s klasickými dizajnmi je jednou zo špecialít spoločnosti Prada a ľahko sa stala nadčasovou klasikou jednou z najznámejších kabeliek Prady, Galleria.

Galleria, ktorá bola zakorenená v tradícii, je viac ako len taška, je to ikona. Aj keď taška bola pôvodne predstavená v roku 2007, história tašky sa datuje späť k pokorným začiatkom Prady. Taška získa svoje meno od „Galleria Vittorio Emanuele II“, kde Mario Prada, dedko Miuccie Prada, otvoril svoj prvý obchod v Miláne v roku 1913.

Taška, ktorá je vyrobená z ikonickej Saffiana Leather, zahŕňa všetko, v čo je DNA Prada zakorenená. Od svojho odborne navrhnutého tvaru a siluety po svoju robustnú a nadčasovú kožu je Galleria skutočným odrazom značky a je v jej hlavnom kvintessentiálne prade.

Galleria sa vyrába v Taliansku v továrni spoločnosti Sandicci v Prade, ktorá je celé zariadenie, ktoré je určené pre celý výrobný cyklus kabeliek a koženého tovaru. Práve tu je Galleria odborne vytvorená od prototypovania a rezania, farbenia a montáže: každý krok sa starostlivo monitoruje, aby sa zabezpečila maximálna úroveň kvality. Dokončenie a testovanie sú poslednými fázami procesu a v rámci týchto krokov sa skúma každá kabelka, aby sa zabezpečilo, že spĺňa dodržiavanie štandardov kvality Prady.

Rezanie

Farbenie

zostava

Popularita Galleria nevykazuje žiadne známky spomalenia a teraz sa ponúka v šiestich rôznych veľkostiach a galérii farieb. Vďaka sofistikovanej príťažlivosti a elegantným dizajnom je taška Galleria, ktorá je ideálna pre každého. Okrem svojho mena podšívka vrecka dáva minulosti Ódu s klasickým logom Jacquard Line. Trochu známym faktom o Gallerii je, že sa tiež nazýva „tri vrecká“ pre multifunkčné priehradky vo vnútri vrecka. Na oboch stranách je centrálny otvor a dva priehradky na zips. Tvar, ktorý nikdy nevystúpi z módy, vlastníctvo Galleria je ako vlastniť časť histórie Prady.

nakupujte tašky Prada Galleria tu