Yves Saint Laurent y Clutch

September 19, 2022 By seflo 0

Áno, všetci poznáte lásku, ktorú mám na spojky. Úprimne povedané, vo svojej zbierke nemôžem mať dostatok spojok. Zdá sa, že všetci slúžia tak fantastickým účelom. Aj keď milujem svoje spojky, s teplými jarnými a letnými mesiacmi na nás, začal som sa čudovať: Väčšina ľudí odloží svoje tmavé farebné spojky a rozhodnite sa pre pestrofarebné – alebo – sú tmavšie spojky používané po celý rok, bez ohľadu na to, bez ohľadu na čo?

Niečo na premýšľanie, hm?

No, bez ohľadu na to, na ktorej strane plotu kabeliek ste tu, nie je popierané, aké nádherné je táto pestrofarebná spojka Yves Saint Laurent y. A keby som mal niekoľko spojok zafarbených takto, existuje veľká šanca, že by som odložil svoje tmavšie farebné spojky až do jesene a zimy.

Ani tu nebudem biť okolo kríka. Milujem takmer všetko o tejto spojke. Farba, tvar, štýl, všestrannosť, všetko funguje! Osobne som fanúšikom farby orchideí (na obrázku tu) kožu s úhor, ale ak to nie je pre vás, existuje oranžová alebo dymová možnosť. Uzatvorenie klapky má slučku a vkladá podrobne s podrobnosťami Yves Saint Laurent, v ktorom sme už videli. Ale v skutočnosti je to farba, ktorá ma nalákala. Je to jasné, ale nie príliš sa a ja dokážem len vymyslieť, s koľkými odevmi by som túto spojku použil. Okrem farby nie je samotná spojka náročná, takže ju môžete spárovať s niečím fantáziou alebo niečím príležitostným a stále by to fungovalo. Kúpte si prostredníctvom Bergdorf Goodman za 575 dolárov.