Posledná posadnutosť: Taška Wandler Luna

February 27, 2023 By seflo 0

Dnes ráno sa cítim trochu ako Goldilocks. Bez ohľadu na to, aké moje názory mohli byť o iných taškách v iných bodoch v súčasnosti, v súčasnosti, čokoľvek sa zdá byť divoko navrhnuté alebo nedostatočne navrhnuté-príliš maximalistické alebo rovnako minimalistické, úplne neprijateľné pre mňa, renomovaného estete Amanda Mull, kto, kto Strávi väčšinu svojho dňa písaním na stôl v kuchyni v pyžamách od spoločnosti ASOS. Práve teraz, najmenej na ďalšiu hodinu alebo až do kopca mojej kávy, je jediné, čo sa mi páči, je taška Wandler Luna, ktorá je tým správnym množstvom „navrhnutého“.

Keď som prvýkrát videl túto tašku, od nezávislej značky, ktorá je v súčasnosti súčasťou rozmachu súčasnej tašky, som veril Skutočná klapka, na rozdiel od Gruzínska), ako aj tvar malého predného zámku. Luna je všeobecne užitočnejšia a oveľa lepšie navrhnutá taška ako taška, s väčšou vnútornou kapacitou, štruktúrovanejším tvarom, ako aj s plochým dnom, ktorý jej umožňuje bezpečne sedieť bez prepadnutia. Dokonca aj vo svojich viacfarebných verziách je to taška, ktorá zvláda vyzerá odborne a prispôsobená bez toho, aby bola rovnako upchatá alebo formálna, aby priniesla džínsovinu, ako aj tričko.

To, čo mi táto taška cíti tak správne, je to, že jej ozdoby v štýle sú dobre premyslené, rovnako ako sú prirodzene dodržiavané dôležitou štruktúrou tašky. To pomáha, že zasiahne presne správnu rovnováhu medzi módnou taškou, ako aj s niečím jemnejším, avšak bez toho, aby ste vyradili všetku postavu, ako aj vizuálnu zábavu na dosiahnutie skutočného minimalizmu. Rovnako ako ak chcete trochu viac oomph, je k dispozícii v neutrálnych farbách, ktoré zvýrazňujú čiary tašiek.

Ďalšou fantastickou vecou je cena, ktorá zostáva v rámci štvormiestneho prahu. Pevné verzie sú 875 dolárov, zatiaľ čo ColorBlocks sú o niečo viac na 935 dolárov. Skontrolujte, či verzie Net-A-Porter je uvedené nižšie, alebo nakupujte všetky Wandlerove tašky.

Potulka Luna Bag
935 dolárov prostredníctvom Net-A-Porter

Potulka Luna Bag
935 dolárov prostredníctvom Net-A-Porter

Potulka Luna Bag
875 dolárov prostredníctvom Net-A-Porter

Potulka Luna Bag
875 dolárov prostredníctvom Net-A-Porter