PUPREFORUM ROWUP – 11. novembra

October 2, 2022 By seflo 0

No, urobili sme to s týždňom. Rovnako ako v prípade obdivovania peňaženky, takže k tomu dostaneme ideálne. Naši členovia Purseforum nakupovali, rovnako ako sme tu za to všetko. Dior, Louis Vuitton a Hermès boli tento týždeň medzi našimi zastávkami, takže narazíme na zem beh – pripojíme sa k nám!

Diorama je jedným z Diorových mnohých významných tašiek, ako aj pochopiteľne ich vidíme dosť často na Pureforum. Táto šampanská metalická diorama z Justa9url je radostnou rukoväťou tejto novej tradičnej a vyzerá ako najlepšia taška na nadchádzajúcu sviatočnú sezónu. Gratulujeme Justa9url, toto je fantastický „prvý Dior“, ako aj my ďakujeme za zdieľanie!

Aj v Dior sledujeme partnerstvo medzi Diorom a siedmimi umelcami (Mat Collishaw, Ian Davenport, Daniel Gordon, Chris Martin, Jason Martin, Matthew Porter a Marc Quinn). Môžete tiež ísť do knižnice odporúčaní, kde nájdete oveľa viac informácií o ďalších štýloch spoločnosti Dior, ako aj o ponukách.

P.L.C.R. Oslávila jej narodeniny trochu začiatkom tohto mesiaca s týmto dvojitým vystaviť v Louis Vuitton. Rozpočet, ako aj Neverfull majú zodpovedajúce ružové interiéry a vytvárajú mimoriadne celkom pár. potešené narodeniny P.L.C.R.!

Máme radi malé kožené tovary, ako aj Kate1989. Kate sa podelila o svoje nové epirálne vrecko v novembrovom nákupe vlákna, ktoré bolo tento týždeň jedným z najrýchlejšie sa pohybujúcich vlákien na Pureforum.

Aj v Louis Vuitton máme fascinujúcu konverzáciu, ktorá sa týka tašiek, ktoré sú metódou nad vašim rozpočtom. Ak máte radi kabelky, môžete s tým bezpochyby súvisieť. Toto bitterské vlákno vyberá Steam, rovnako ako sme si istí, že téma by bola horúca v akomkoľvek type nášho dizajnérskeho subseru, takže sa cítite bezplatný, aby ste začali konverzáciu, ak už nie je prebiehajúca vo vašej preferovanej subformách značky. Fanúšikovia LV, pokles a zdieľajte svoj príbeh!

Medzi ďalšie oblasti, ktoré by ste chceli ísť do tohto týždňa, patrí Burberry, kde je veľa rozhovorov o programe o kabátoch. Rovnako sme objavili tento nádherný pohľad od ThinguMyPoppy, ktorý minulý mesiac zdieľal obsah v jej vystavení vlákna. V tomto vlákne môžete tiež objaviť základný náter na burberry šály, ktorý obsahuje skôr veľké množstvo prospešných informácií aj o iných značkách.

Keď už hovoríme o šálkach, tento týždeň sme viseli okolo Hermès a spadli sme do legendárnej šatky Myh, čo je potešenie z očí pre akýkoľvek druh milenca módy. Myh je nádherný spisovateľ, ako aj fotograf, ako aj jej vlákno pre zábavné čítanie. Nemusíte byť zákazníkom obchodu Orange Box Store, aby ste sa tešili z tejto nádhernej pocty jednému z mnohých historických značiek na svete – to s ňou ako trochu dovolenky pre zmysly.

Tu je ešte jedna odhalenie Quickie, tentokrát od Toda. Aienhannah využila neplánovanú cestu do obchodu TOD, aby hľadala novú pracovnú tašku, ako aj objavila tento absolútne nádherný mys v predaji. Tod’s vyrába skvele vyzerajúce tašky, rovnako ako môžete objaviť ten, ktorý zasiahne vášho elegantného v podskupine nášho Toda.

Je to bez toho, aby sme uviedli, že dve nové tašky sú oveľa lepšie ako jedno, a kto nemá rád rozpočet v reťazci? Táto Quickie vystaví pár svätých Laurents od SLC9 tieto dve krásne, rovnako ako v vlákne je oveľa viac fotografií, ak by ste chceli lepší vzhľad.

Pamätajte, že Pufseforum je omnoho viac ako kabelky. Existuje veľa módnych tém, ktoré sa dajú objaviť, napríklad nespočetné rozhovory, ktoré sa dejú na ihrisku, ktoré vás môžu zaujímať: Animallicious, kde nadšenci zvierat uspokojujú chatovanie; television & Cinema, where you can getaway even additionally after escaping with your preferred show; Bon Voyage, where you can plan a genuine escape; as well as lots of a lot more conversation destinations to assist you pass the time with great company. say thanks to you to Kendie26 as well as the garden photos to Share thread for this stunning reminder of the terrific colors of autumn.

That is all for us. We appreciate you stopping in as well as wrapping up the week with us. have a charming as well as risk-free weekend as well as week ahead.