Purseblog sa pýta: Aká je tvoja obľúbená taška všetkých čias?

February 28, 2023 By seflo 0

Pre mňa to bola láska na prvý pohľad. Dlho som obdivoval Proenza Schouler PS1, ale ešte som nenašiel verziu, ktorá sa zdala byť naznačená ako moja. Bol rok 2011 a práve som sa presťahoval do New Yorku a ebay’d moja céline batožina tote po uvedomení Neustále zavretá. Nové miesto, nová taška.

Svoju pozornosť som posunul na návrhy, ktoré by sa dali nosiť krížom a ktoré by mohli zavrieť votrelcov na metre bez toho, aby som od oboch mojich rúk vyžadoval manipuláciu s uzavretím. Chcel som vrecko, kde mohol môj telefón sedieť, aby sa moje slúchadlá mohli stále hadiť, zatiaľ čo taška bola úplne zatvorená – koniec koncov som musel veľa chodiť okolo môjho nového života.

Keď sme založili Národný deň kabeliek (ktorý je zajtra!) Pred štyrmi rokmi, to bolo z rovnakých dôvodov, že môj nový domov okamžite začal hľadať novú tašku: veci, ktoré nosíme so sebou, nie sú nikdy len veci. Naše výbery a preferencie odrážajú naše ja a naše životy spôsobom veľkým aj malým spôsobom a myslíme si, že je to jedna z vecí, vďaka ktorým je tašky tak zvláštne: pretože sú funkčné, každodenné potreby, čo si vyberieme, je súčasťou toho, kým sme .

Keď som si vybral na PS1, čakal som, až ma niekto inšpiruje, a našťastie to urobila prikrývna verzia textilu Jacquard z jesene 2011. Pretože som mal 25 rokov a nový v New Yorku, rozhodol som sa riskovať a dúfať, že sa bude predávať, a našťastie to tak bolo. Nosil som ho takmer každý deň dva roky, a hoci sa nakoniec vzdal najvyššieho miesta v mojej každodennej rotácii, stále je to moja obľúbená taška všetkých čias.

Teraz sa od vás chceme dozvedieť – čo taška drží najkrajšie miesto vo vašom srdci a prečo?