Tory Burch Perry Tote je skvelá každodenná taška

February 24, 2023 By seflo 0

, ktorú som veľa nezverejňoval, a to preto, že prebieha ďalšia veľká zmena. Ako mnohí z vás poznáte Vlada a ja trávim veľa času na južnej Floride. Vírus Zika ovplyvnil oblasť južnej Floridy miestnymi prípadmi, ktoré sa začali objavovať, a hoci nie som niekto, kto sa zvyčajne veľmi obáva, Zika ma znepokojuje, pretože som tehotná. Dlhý príbeh, ktorý sme museli obaja vyhodnotiť pre Zika, pretože sme boli v zónach, ktoré mali prípady, a našťastie sme obaja negatívni. Pri nákupe, aby sme sa vyhli neustálemu napätiu pokusu o oddelenie komárov (pomerne nemožná úloha na Floride!) Sme sa rozhodli zamieriť do NYC a vystúpiť z Zika.

Odteraz tu môžeme byť mesiac, aby sme sa trochu oddýchli alebo kým nedodám. Máme šťastie, že máme flexibilnú prácu, ktorá nám v prípade potreby umožňuje premiestniť sa a teraz dokážem ísť von na prechádzky v Central Parku a byť úplne paranoidný! Takže nie, že máte túto aktualizáciu, môžem sa vrátiť k chatovaniu o všetkom, čo máme radi!

Byť v New Yorku je taký obrovský ukazovateľ potreby skvelej každodennej tašky. Mám veľa tašiek, ktoré dobre fungujú pre život v NYC, a zistil som, že veľkú svetlú váhu je nevyhnutnosťou, ak ste často na premiestnení. Je ľahké zabaliť svoje každodenné náležitosti a ak ste ako ja, nosíte oveľa viac, ako je potrebné. V niektorých prípadoch, keď mám dlhý deň, má moja taška na tote menšiu tašku vo vnútri, aby som sa neskôr stretla, a dokonca aj zmenu topánok.

Zatiaľ čo Louis Vuitton Neverfull je pravdepodobne jednou z najvyhľadávanejších možností, keď sa týka každodenného tote, mnohé značky majú podobné možnosti. Narazil som na konzervatívne Burch Perry Tote a upútal moju pozornosť.

Okamžite som rozpoznal tašku ako konzervatívny Burch, ale logo je malé a taška je jednoduchá. Zrnená koža je odolná a bude sa dobre držať a horné rukoväte sú tenké a ploché s 9 ″ kvapkou (ktorá sa pekne zmestí na vaše rameno). Milujem ružový interiér, ktorý dobre funguje s francúzskym šedým vonkajším exteriérom. Existuje uzáver, ktorý pomáha chrániť otvorený vrchol, ktorý je výhoda pre tote, a interiér obsahuje dve sklzové vrecká. Rozmery sú 11 ″ h x 14,8 ″ w x 6 ″ d. Nákup prostredníctvom Neiman Marcus za 395 dolárov.